| 31 iyul tarixinə qədər qeydiyyatdan keçib 5% erkən qeydiyyat endirimindən yararlana bilərsiniz! |
“Primary Plus” 6-10 yaşlı uşaqlar üçün nəzərdə tutulmuş ingilis dili kursudur. Bu proqram uşaqların xəyal gücünü gücləndirmək üçün hazırlanıb. Müasir tədris materiallarımız və əyləncəli öyrənmə mühitimiz uşaqların ingilis dilində özünə inamla və səlis danışmasına kömək edir.
Niyə valideynlər bizi seçir:
- 90 ildən artıq təcrübə
Hər il milyonlarla insanın etibar etdiyi, dünyanın hər yerində tətbiq olunan sınaqdan keçmiş materiallar və metodlar. - Ekspertlərlə çalışmaq
Bütün müəllimlərimiz Cambridge Universiteti tərəfindən verilən beynəlxalq CELTA sertifikatına sahibdir. - Onlayn Öyrənmə Mərkəzi (Learning Hub)
Bu platforma sayəsində övladınız dərsdən əvvəl və sonra da öyrənməyə davam edir. Müstəqil, öz tempində və təhlükəsiz onlayn mühitdə. - Dünyanın hər yerindən dostlar
Dünyanın müxtəlif ölkələrindən olan British Council şagirdləri ilə ingilis dilində ünsiyyət quraraq beynəlxalq dostlar qazanmaq şansı. - Rahat və Təhlükəsiz öyrənmə mühiti
Tədris Mərkəzimiz Avropa Azərbaycan Məktəbində yerləşir. Uşaqların təhlükəsizliyi və öyrənməsi üçün nəzərdə tutulmuş, tam təchizatlı kampusdur. - Komanda işi, problem həlletmə və kommunikasiya bacarıqların inkişafı
Övladınızın qlobal dünyada uğur qazanması üçün lazım olan özünəinam və insan münasibətləri bacarıqları. - Akademik inkişafın izlənilməsi
Müntəzəm yazılı hesabatlar övladınızın akademik nailiyyətləri barədə sizə aydın məlumat verir.
TƏQVİM:
|
Akademik il
22 Sentyabr 2026 – 29 May 2027
| Tədris müddəti | 32 təqvim həftəsi |
Qış tətili
31 Dekarb 2026 – 4 Janvar 2027
| Bir dərsin müddəti |
90 dəqiqə
| Dərs cədvəli — Seçim 1 |
Çərşənbə axşamı və Cümə axşamı, 17:00–18:30
| Dərs cədvəli — Seçim 2 |
Çərşənbə axşamı və Cümə axşamı, 18:45–20:15
| Dərs cədvəli — Seçim 3 |
Şənbə günü, 09:00–12:15 (fasilələrlə)
Boş yerlər mövcud olduqda yeni şagirdlər akademik il başlayandan sonra da dərslərə qoşula bilərlər.
Kursun qiyməti:
| Tam akademik il | Hissə-hissə ödəniş zamanı qiymət (4 dəfəyə) | |
| Oflayn | 2070 AZN | 2300 AZN (4 ödəniş×575 AZN) |
| Onlayn | 1872 AZN | 2080 AZN (4 ödəniş×520 AZN) |
Ödəniş bütün akademik ili əhatə edir. Əgər siz dərslərə akademik il başladıqdan sonra qoşulursunuzsa, ödəniş qalan dərs saatlarına uyğun yenidən hesablanır.
Eyni ailədən olan 2 və ya daha çox uşaq proqrama qoşulduğu halda əlavə 5% endirim tətbiq edilir ümumi ödənişə.
“Primary Plus” kursu üçün lazım olan tədris materialları British Council tərəfindən ödənişsiz təmin edilir.

Primary Plus is an English language course for kids aged 6 to 10 years old. Designed to spark your child’s imagination. Together with our topical materials and fun learning environment, we help young learners become confident, happy and skilled English speakers.
WHY PARENTS CHOOSE US:
• Over 90 years of expertise
Proven materials and methods used in classrooms globally — trusted by millions of learners every year
• Expert Teachers
Every single teacher holds the international CELTA certificate, awarded by the University of Cambridge
• Online Learning Hub
Our learning hub is a secure online platform that helps your child study independently and at their own pace, before and after class.
• A safe, supportive classroom environment
Our Teaching Centre is based at the European Azerbaijan School — a secure, fully equipped campus designed for children's safety and learning
• Friends around the world
Have a chance to make international friends by practising English with British Council students from around the world
• Grow teamwork, problem-solving and communication skills
The confidence and people skills your child needs to thrive in a global world
• Track their academic progress
Regular written reports give you a clear overview of your teen's academic milestones.
CALENDAR:
Academic year
22 September 2026 – 29 May 2027
Total length
32 calendar weeks
Winter break
31 December 2026 – 4 January 2027
Lesson length
90 minutes
Timetable — Option 1
Tuesday & Thursday · 17:00 – 18:30
Timetable — Option 2
Tuesday & Thursday · 18:45 – 20:15
Timetable — Option 3
Saturday · 09:00 – 12:15
New students can join anytime during the year, if places are available.
COURSE FEE:
Full year price Full year price with instalment plan (4 instalments)
Offline  2070 AZN 2300 AZN (4 payments of 575 AZN)
Online 1872 AZN 2080 AZN (4 payments of 520 AZN)
The course fee is for the full academic year. For students joining later, the fee will be adjusted according to the remaining course period.
An additional 5% discount is applied to both full payment and installment payment if two or more children from the same family join the program.
You can book an online consultation here, or call us directly on +994 10 234 18 20 to register your child. Our working hours are Monday to Friday, 10:00–18:00.